Altınova

Altınova için 2 Kişi Online

İletişim   |   + Tesis Kayıt

Altınova Plajları

Altınova Hakkında
Altınova Gezilecek Yerler
Altınova Plajları
Altınova Neler Yapılır
Altınova Nasıl Gidilir
Altınova Nerede
Altınova Ne Yenir Ne İçilir
Altınova Ne Zaman Gidilir
Altınova Su ve Doğa Sporları
Altınova Alışveriş

 

Temiz denizi, ince kumu, ferah havası ve huzurlu atmosferiyle dikkat çeken Altınova, turizm açısından hala bakir sayılabilecek noktalardan. Granit kayalardan oluşmuş incecik kumlarla örtülü kumsal, dünyada ender rastlanan kum adası özelliğine sahip. Ayrıca sörf, yelken, kano, su kayağı ve sualtı sporları da yapılan belde, yaz tatilleri için ideal. 

Altınova Plajı Genel Görünüm

Altınova otelleri için tıklayın.Bu Konuya Toplam 7 Yorum Yapılmıştır.   

Ad : Soyad :
E-Mail : Şehir :
Ülke :      
Başlık :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :     Değiştir                  
 
Murat AKÇA / Hurgada
Kötü
Merhaba ben Murat altin ova şafaktur sitesine her sene ailemin yanina geliyorum ve üzülerek söylüyorum altınovamızın güzelliklerini hersene kaybediyoruz önce kumadalarıni kaybettik sonra asfalt yollarini belkide türkiyedeki en kötü yollara sahibiz yetkililer herhalde altinovada yaşamıyor belkide hiç uğramıyorlar bildiğime göre şehir içi yollar belediyelerden sorumlu bildiğim kadarıylada altin ovaninda belediyesi var
02.08.2012 23:00:26 / 2288
Halil uz / ANKARA
Huzur
Altınovanın denizi ve güneşi hakkında yapılan iyi yöndeki yorumların hepsine katılıyorum.birde sahil kumunun kaybolmasını önlerlerse iyi olur Ancak bende yaklaşık 20 seneden beri Altınovada kendi yazlığım olduğu için yılda en fazla 20 ile 30 gün gidip geliyorum. Ama o günden bugüne değişen pek birşey yok yani turizmin oralara hiç uğradığı falan yok emeklilerin huzur içinde yaşadığı şirin bir yer burası. Aslında turizim fazla gelişirse emekliler huzursuz olur.Kısacası huzur istiyorsan emekli olarak altınovaya geliniz. TÜM ALTINOVALILARA SELAMLAR halil UZ
03.06.2011 15:59:52 / 1438
OZGUR AYRADİNOGLU / İZMİR
EMEKLİLİKTE YAŞANCAK YER
Ben Altınovayı 3 yıldır tanıyorum ve mükemmel bir yer.İzmirde çeşmede kuşadasında çok bulundum ama böyle hoş huzur bulan bir yer görmedim.2 yıldır evliyim.kayınpederimin yazlığı var ve her sene 15 gün senelik iznmi burda kullanır dönerken ağlıcak gibi olurum..uzun lafın kısası Altınova sahilleri çok hoş toprağıda çok verimlidir..
22.07.2010 00:32:15 / 704
Nahide KAPLAN / Ankara
altınova hakkında
Altınovanın denizi ve güneşi hakkında yapılan iyi yöndeki yorumların hepsine katılıyorum. Ancak bende yaklaşık 15 seneden beri Altınovada Annemin yazlığı olduğu için gidip geliyorum. Ama o günden bugüne değişen pek birşey yok yani turizmin oralara hiç uğradığı falan yok genellikle emeklilerin uğradığı şirin bir yer burası. Aslında her sene büyük bir ümitle gittiğimiz yazlığımızda beldenin hiç bir şekilde yenilenmediğini görüyüruz ve üzülüyoruz.
30.04.2010 14:03:17 / 521
Esin Alp / İSTANBUL
HUZUR YERİM
Altınova ya 29 sene önce geldim. O seneden beri çok şükür gidip geliyorum 25 senedirde evimiz var Huzur bulduğum havası denizi kokusu ömre bedel Altınova bekle Pazar`a geliyorum. İnşallah emekli olunca çok uzun zaman kalabilirim Allah dileğim o benim.
15.04.2010 14:31:26 / 496
Kudret ALP / Ankara
Muhteşem denizli Altınova
Güneş, deniz,hava tek kelimeyle muhteşem.Hiçbir yere değişmem.
11.04.2010 20:16:49 / 481
GÖNÜL ANTEPLİOĞLU / Ankara
Memur
ben kendimi bildiğimden beri her sene tatilimizi ayvalık altınovada yaparız.Denizi kumu güneşi insanlarıyla muhteşem bir yer.Emekli olduğumda da yerleşmek istediğim tek yer.
07.09.2009 14:46:41 / 226

Hakkımızda Nasıl Çalışıyoruz İnsan Kaynakları Gizlilik-Güvenlik Yasal Uyarı KvKK